RTV Slingeland
Uitzending gemist Radio
De uitzendingen zijn maximaal 1 week na uitzending beschikbaar
Wil je de gezamelijke uren van ANN terug luisteren klik dan HIER

Maandag:
18:00 uur: Easy Listening met Gerhard Uwland

19:00 uur: Goeienoavend Wenters met Gerhard Uwland/Harm Dunnewold

20:00 uur: Praotn & Rondgaon met Betty Wassink, Diana Abbink of Ria Olijslager en Jan Willem Klein Poelhuis - uur 1

21:00 uur: Praotn & Rondgaon met Betty Wassink, Diana Abbink of Ria Olijslager en Jan Willem Klein Poelhuis - uur 2


Dinsdag:
18:00 uur: Music Factory met Jose Pampiermole/Mirko Kleinhesselink - uur 1

19:00 uur: Music Factory met Jose Pampiermole/Mirko Kleinhesselink - uur 2

20:00 uur: Gewoon André met André Rothman - uur 1

21:00 uur: Gewoon André met André Rothman - uur 2

22:00 uur: Slingeland Klassiek


Woensdag:
18:00 uur: Slingeland Nieuws Radio

19:00 uur: Cantico – André Droppers, Desiree de Gooijer of Riet Esselink of Tilly Vegter en Bart Hietkamp - uur 1

20:00 uur: Cantico – André Droppers, Desiree de Gooijer of Riet Esselink of Tilly Vegter en Bart Hietkamp - uur 2


Donderdag:
18:00 uur: Senioren Café met Gerrit Klanderman – Rinaldo van Alphen - uur 1

19:00 uur: Senioren Café met Gerrit Klanderman – Rinaldo van Alphen - uur 2

20:00 uur: Lustige Musikanten met Henk Nijenhuis, Annie Slotboom, Jan ten Hagen en Björn Wedding - uur 1

21:00 uur: Lustige Musikanten met Henk Nijenhuis, Annie Slotboom, Jan ten Hagen en Björn Wedding - uur 2

22:00 uur: Irie Vibes met Mario Oesterholt - uur 1

23:00 uur: Irie Vibes met Mario Oesterholt uur 2


Vrijdag:
18:00 uur: Twilight Zone met Rinaldo van Alphen - uur 1

19:00 uur: Twilight Zone met Rinaldo van Alphen - uur 2

20:00 uur: De Muziekavond met Friso Trip - uur 1

21:00 uur: De Muziekavond met Friso Trip - uur 2

22:00 uur: Flower Power met Jan Willem Klein Poelhuis - uur 1

23:00 uur: Flower Power met Jan Willem Klein Poelhuis - uur 2


Zaterdag:
08:00 uur: Pluk de Dag met Elisabeth Verheij, Anita Guikema en Jo Keurntjes - uur 1

09:00 uur: Pluk de Dag met Elisabeth Verheij, Anita Guikema en Jo Keurntjes - uur 2

10:00 uur: Backstage met Ida Meerdink en Michiel Naaldenberg - uur 1

11:00 uur: Backstage met Ida Meerdink en Michiel Naaldenberg - uur 2

12:00 uur: Muziek op Maat met Herman ter Maat - uur 1

13:00 uur: Muziek op Maat met Herman ter Maat - uur 2

14:00 uur: Achterhoek Actueel – i.s.m. AFM – Jolanda Martens, Harm Dunnewold - uur 1

15:00 uur: Achterhoek Actueel – i.s.m. AFM – Jolanda Martens, Harm Dunnewold - uur 2

16:00 uur: Holland op zijn Breedst met Wim Kuut - uur 1

17:00 uur: Holland op zijn Breedst met Wim Kuut - uur 2

18:00 uur: Schlager Show met Björn Wedding - uur 1

19:00 uur: Schlager Show met Björn Wedding - uur 2

20:00 uur: Muziek Express met Benito Muller en Marco van Lochem - uur 1

21:00 uur: Muziek Express met Benito Muller en Marco van Lochem - uur 2

22:00 uur: Muziek Express met Benito Muller en Marco van Lochem - uur 3

23:00 uur: Kicking the Weekend met Erik Vreeman - uur 1

00:00 uur: Kicking the Weekend met Erik Vreeman- uur 2


Zondag:
07:00 uur: Wenters wordt wakker met Franz te Loo - uur 1

08:00 uur: Wenters wordt wakker met Franz te Loo - uur 2

09:00 uur: Wenters wordt wakker met Franz te Loo - uur 3

10:00 uur: Op de Koffie met Geert Krosenbrink of Johan Houwers - uur 1

11:00 uur: Op de Koffie met Geert Krosenbrink of Johan Houwers - uur 2

12:00 uur: De Jaren Tig met Tom Vaartjes - uur 1

13:00 uur: De Jaren Tig met Tom Vaartjes - uur 2


17:00 uur: Met muziek de avond in met Gerrit Klanderman

18:00 uur: Country Roads met Nico Timmer

19:00 uur: De Muziekavond met Friso Trip en Rik Schepers - uur 1

20:00 uur: De Muziekavond met Friso Trip en Rik Schepers - uur 2

21:00 uur: Poetry in Motion – Jan van Zwienen